CF Moto Gladiator UTV1000

Vlastnit silnou a zároveň třímístně homologovanou verzi UTV

je doslova výhra v tomto segmentu. Právě tento model nastartoval zcela novou generaci UTV vůbec. Jeho motto je jednoduché: „Profesionál vždy, všude a za každých podmínek“. Nabízí obrovský pracovní rádius v kombinaci s nosností a tažnou silou, a přitom nezapomíná na majestátní a pohodlný prostor pro posádku a množství krytých odkládacích prostorů. Výkonný motor, moderní posilovač řízení, skvělá ergonomie pro posádku, odolné pneumatiky do každého terénu i špičkové osvětlení – cenově dostupný stroj, co odvede skvělou práci a pak vás vezme na adrenalinovou projížďku.

Táhne. Tlačí. Pracuje!

Díky mohutné tažné síle utáhne jakékoliv pracovní příslušenství jako jsou sekačky, vyvážečky, sypače atd.Údržba veškerých ploch je snadná díky silnému navijáku k zapojení radlice, zametače nebo nakladače.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Technické informace

Motor  4-taktní, 8-ventilový dvouválec, SOHC

Zdvihový objem  91 mm x 74 mm x 2

Převodovka  Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / automatický zadní samosvorný diferenciál Eaton (100% svornost) / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)

Odpružení P / Z  Nezávislé, seřiditelné odpružení. Dvojitá ocelová A-ramena

Brzdy  Kotoučové hydraulické

Nádrž  40 l

Hmotnost  690 kg

Délka  2945 mm

Šířka  1615 mm

Výška  1850 mm

Rozvor  2050 mm

Přední pneu  27×9-14

Zadní pneu  27×11-14

Proč právě tento stroj ?

Motor

Motor je upraven pro potřeby těžce pracujícího UTV. Laděný je jak náběh výkonu, tak i točivý moment. Vstřikování BOSCH je garancí nejen přesného dávkování, ale i maximální úspornosti paliva.

Komfortní ovládání

Flexibilní a ergonomický interiér. Řidič si může nastavit sklon volantu o 38°, sedadlo vodiče lze posunout o 96 mm dopředu, řadící páka je přímém dosahu pravé ruky, držáky nápojů jsou ve středu i po krajích palubní desky.

Design studio KISKA

Málokdo by věřil, že i tento stroj prošel profesionálním designérským studiem KISKA z Rakouska.

Kabina

Posádka v kabině je chráněna masivním ocelovým rámem, na který lze doinstalovat buď přední celookno, nebo komplet ochranu posádky ze všech stran.

Úložné prostory

Jen v kokpitu je celkem 80,4 l objemu odkládacích prostor. Na palubní desce, pod ní, pod sedadly řidiče, spolujezdce…

Tlumiče

Celé pružení má vylepšený systém závěsů. Zdvih předního a zadního zavěšení je 230 mm. Velkým plusem je variabilní systém sklonu tlumičů, což ve velké míře vyhleduje jízdu přes různorodé překážky.

Automatický samosvorný zadní diferenciál EATON

Myslí a pracuje samostatně, rozezná, co se děje pod koly vzadu a zasahuje tehdy, když to stroj potřebuje a to tak, že posádka stroje o tom ani netuší. Jeho výjimečnost je ocenitelná v těžkém prostředí, jako je bláto, sníh, štěrk, písek… Tato součást stroje od amerického výrobce je TOP komponentem pro čtyřkolky vůbec.

Variator CVTech

Kanadský variator CVTech je v tomto případě speciálně naladěn na vysoké pracovní nasazení.

Dveře / Sítě

Upravte si stroj podle vaší potřeby. Jako doplňkovou výbavu nabízíme síťovou ochranu posádky nebo pevné polodveře a také plastovou střechu.

Sklopná korba

Sklopná korba je vybavena na bočnicích oky pro připoutání přesahujícího nákladu. K jejímu vyklopení vám stačí jedna ruka.

*Korba není určena pro častý převoz abrazivního materiálu (např. lomový kámen apod.) a ostatních předmětů, které svým charakterem mohou poškodit kryt korby z neželezného materiálu.

Naviják

Naviják s výkonostní hodnotou 3 500 lbs, je ovládán dálkovým ovládáním.

Jasné LED osvětlení

LED osvětlení naleznete vpředu i vzadu, je nejen moderní, ale především výkonné.

Posilovač řízení EPS

Pro potřeby těžké pracovní zátěže je posilovač řízení dimenzován na vysoký výkon. Volant jede lehce a kola přesně zatáčejí.

Prémiová záruka

Prémiová záruka CFMOTO v trvání 5ti let na všechny modely. Prodloužená záruka 5 let/10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR, pro koncového zákazníka, prvního majitele, který není podnikatelem. 

MotoMM

Kontaktujte nás

MotoMM

Miroslav Žouželka

Víska u Jevíčka 39

569 43 Jevíčko

e-mail: obchod@motomm.cz

tel: 775 031 365