CF Moto Gladiator UTV625

 

Nová smart generace jednoválcového pracovního stroje

s korbou je skvělou alternativou pro středně těžkou práci. Všechno na tomto stroji má svůj smysl, nic nebylo ponecháno náhodě. Síla, odolnost, pohodlí, ale i odvaha jsou dominantou, přičemž vše je nastaveno na každodenní práci v každém prostředí. A díky režimům řízení motoru je skutečně „smart“, kdy umí z pracovního nasazení automaticky přepnout na režim přemisťování. Výkonný motor, moderní posilovač řízení, skvělá ergonomie pro posádku, odolné pneumatiky do každého terénu i špičkové osvětlení – cenově dostupný stroj, co odvede skvělou práci a pak vás vezme na adrenalinovou projížďku.

Táhne. Tlačí. Pracuje!

Díky mohutné tažné síle utáhne jakékoliv pracovní příslušenství jako jsou sekačky, vyvážečky, sypače atd. Údržba veškerých ploch je snadná díky silnému navijáku k zapojení radlice, zametače nebo nakladače.

Příslušenství & Servis

Úpravy povoleny! Přidejte velkoobjemové boxy, odolné disky nebo třeba čelní sklo. S možnostmi úprav a příslušenství vám ochotně poradíme v naší široké síti prodejen a servisních míst.

 

 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Technické informace

Motor  44-taktní, 4-ventilový jednoválec, SOHC

Vrtání x zdvih  91 mm x 89,2 mm

Převodovka Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / automatický zadní samosvorný diferenciál Eaton / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)

Odpružení P / Z  Nezávislé, seřiditelné odpružení / Dvojitá ocelová A-ramena

Brzdy  Kotoučová hydraulická

Nádrž  35 l

Hmotnost  640 kg

Délka  2820 mm

Šířka  1470 mm

Výška  1950 mm

Rozvor  1950 mm

Přední pneu  25×8-12

Zadní pneu  25×10-12

Proč právě tento stroj ?

 

LED světla  & design

Přední i zadní LED osvětlení společně s křivkami kapot vytváří z UTV doslova elegantní vůz. Za touto příjemnou skladbou designu stojí rakouské designové studio KISKA.

Ergonomie

Přehledný kokpit s každým ovládacím prvkem na dosah ruky. Volant lze sklápět v rozmezí 32°, sedadlo řidiče lze posouvat dopředu a dozadu, kokpit nese až 96 l objemu odkládacích prostor.

Obratnost

Díky kompaktnosti stroje se zmenšuje poloměr otáčení, stroj je tak vhodný i do těsnějšího prostředí. Pneumatiky se šípovým vzorem plnohodnotně zabírají v terénu, ale mají skvělé vedení i na asfaltu.

Snadná údržba

Všechny technické části stroje, které vyžadují pravidelný servis jsou snadno přístupné, po odejmutí sedadel posádky či odklopení zadní korby.

Kompaktní skladba

Kola a lemy blatníků jsou zalícovány tak, aby nečistoty nevnikaly do kabiny. Navíc kompaktnost stroje je patrná z každého úhlu pohledu.

Sklopná korba

Sklopná korba se snadno ovládá, má záchytná oka pro připevnění nákladu a snadno omyvatelný interiér z tvrzeného a velmi odolného plastu.

*Korba není určena pro častý převoz abrazivního materiálu (např. lomový kámen apod.) a ostatních předmětů, které svým charakterem mohou poškodit kryt korby z neželezného materiálu.

Tažné zařízení

Homologované tažné zařízení s elektrickou přípojkou a silný naviják pracovní rádius stroje značně rozšiřují.

Variator CVTech

I střední třída UTV nese v sobě značkové komponenty od renomovaných, světově uznávaných značek. Jedním z nich je kanadský variator CVTech přesně laděný pro potřeby tohoto stroje.

Posilovač řízení

Progresivní posilovač řízení umožňuje snadné a přesné ovládání předních kol. EPS patří do základní výbavy stroje.

Pohon všech kol

Světlá výška stroje 270 mm naznačuje, že UTV625 je skutečným odborníkem v terénu, přičemž zadní samosvorný diferenciál Eaton doplňuje uzávěrka předního diferenciálu. S touto výbavou a možností plné uzávěrky 4×4 je pro stroj práce zábavou.

Prémiová záruka

Prémiová záruka CFMOTO v trvání 5ti let na všechny modely. Prodloužená záruka 5 let/10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR, pro koncového zákazníka, prvního majitele, který není podnikatelem. 

MotoMM

Kontaktujte nás

MotoMM

Miroslav Žouželka

Víska u Jevíčka 39

569 43 Jevíčko

e-mail: obchod@motomm.cz

tel: 775 031 365